środa, 20.09.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
19:30 | BS Joga Bonito Brodnica | Start MatPV System Mateusz Kotewicz | 12 - 5 |
czwartek, 21.09.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
19:00 | Abler Brodnica | Płyta Karbowska | 2 - 13 |
19:30 | Team Zgniłobłoty | Łomża Górzno | 3 - 4 |
piątek, 22.09.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
19:30 | Arka Grążawy | Niedźwiedź Team | 6 - 10 |
19:30 | Athletic Hornets Bartniczka | MOBA United |
sobota, 23.09.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
16:00 | FC Brooklyn | FCO Amsterdam | 4 - 2 |
poniedziałek, 25.09.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
19:30 | Niedźwiedź Team | Athletic Hornets Bartniczka | 1 - 14 |
wtorek, 26.09.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
18:00 | Abler Brodnica | Arka Grążawy | 5 - 2 |
środa, 27.09.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
19:30 | Start MatPV System Mateusz Kotewicz | Team Zgniłobłoty | 3 - 9 |
piątek, 29.09.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
19:30 | Płyta Karbowska | FCO Amsterdam | 6 - 3 |
sobota, 30.09.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
12:00 | Łomża Górzno | FC Brooklyn | 3 - 2 |
niedziela, 01.10.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
16:30 | BS Joga Bonito Brodnica | Niedźwiedź Team | 13 - 9 |
wtorek, 03.10.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
19:50 | FCO Amsterdam | Łomża Górzno | 5 - 3 |
środa, 04.10.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
19:30 | FC Brooklyn | Start MatPV System Mateusz Kotewicz | 3 - 6 |
czwartek, 05.10.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
19:00 | Niedźwiedź Team | Team Zgniłobłoty | 8 - 4 |
piątek, 06.10.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
19:30 | Athletic Hornets Bartniczka | Abler Brodnica | 14 - 4 |
niedziela, 08.10.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
17:00 | Team Zgniłobłoty | MOBA United |
19:00 | Arka Grążawy | Płyta Karbowska | 0 - 15 |
poniedziałek, 09.10.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
19:00 | Start MatPV System Mateusz Kotewicz | FCO Amsterdam | 3 - 6 |
wtorek, 10.10.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
18:00 | Athletic Hornets Bartniczka | Płyta Karbowska | 11 - 5 |
18:00 | Team Zgniłobłoty | Abler Brodnica | 4 - 15 |
18:00 | Łomża Górzno | Start MatPV System Mateusz Kotewicz | Przełożony START |
środa, 11.10.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
19:30 | MOBA United | FC Brooklyn |
19:30 | FCO Amsterdam | MOBA United |
czwartek, 12.10.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
19:00 | Abler Brodnica | BS Joga Bonito Brodnica | 2 - 14 |
niedziela, 15.10.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
00:00 | Płyta Karbowska | Łomża Górzno | Przełożony |
15:00 | Arka Grążawy | Athletic Hornets Bartniczka | 5 - 17 |
15:00 | FC Brooklyn | Niedźwiedź Team | 2 - 6 |
17:00 | MOBA United | BS Joga Bonito Brodnica |
piątek, 20.10.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
18:00 | Łomża Górzno | Niedźwiedź Team | 7 - 6 |
18:00 | FC Brooklyn | Arka Grążawy | 6 - 5 |
19:30 | Łomża Górzno | Płyta Karbowska | 3 - 6 |
19:30 | BS Joga Bonito Brodnica | Arka Grążawy | 9 - 3 |
poniedziałek, 23.10.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
19:30 | Niedźwiedź Team | FCO Amsterdam | 2 - 8 |
środa, 25.10.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
18:00 | Płyta Karbowska | MOBA United |
18:00 | Abler Brodnica | FC Brooklyn | 8 - 7 |
18:00 | Abler Brodnica | Łomża Górzno | 7 - 8 |
piątek, 27.10.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
18:30 | Start MatPV System Mateusz Kotewicz | MOBA United |
19:30 | Arka Grążawy | Team Zgniłobłoty | 3 - 6 |
19:30 | BS Joga Bonito Brodnica | Athletic Hornets Bartniczka | 3 - 5 |
niedziela, 29.10.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
16:30 | Team Zgniłobłoty | Athletic Hornets Bartniczka | 1 - 6 |
18:00 | Łomża Górzno | Start MatPV System Mateusz Kotewicz | 11 - 4 |
poniedziałek, 30.10.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
18:00 | Łomża Górzno | Arka Grążawy | 7 - 4 |
18:00 | Team Zgniłobłoty | Płyta Karbowska | 1 - 18 |
wtorek, 31.10.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
19:30 | FCO Amsterdam | Abler Brodnica | 3 - 2 |
czwartek, 02.11.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
19:00 | Płyta Karbowska | Start MatPV System Mateusz Kotewicz | 9 - 5 |
piątek, 03.11.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
18:00 | BS Joga Bonito Brodnica | Team Zgniłobłoty | 14 - 2 |
19:30 | MOBA United | Łomża Górzno |
sobota, 04.11.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
18:00 | Athletic Hornets Bartniczka | Łomża Górzno | 11 - 3 |
18:00 | Team Zgniłobłoty | FC Brooklyn | 3 - 4 |
niedziela, 05.11.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
14:30 | BS Joga Bonito Brodnica | Płyta Karbowska | 5 - 3 |
16:30 | Athletic Hornets Bartniczka | FC Brooklyn | 9 - 6 |
18:00 | Arka Grążawy | FCO Amsterdam | 2 - 3 |
poniedziałek, 06.11.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
19:30 | Niedźwiedź Team | Start MatPV System Mateusz Kotewicz | 7 - 4 |
wtorek, 07.11.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
19:30 | FCO Amsterdam | Athletic Hornets Bartniczka | 0 - 15 |
środa, 08.11.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
19:30 | FC Brooklyn | BS Joga Bonito Brodnica | 5 - 14 |
czwartek, 09.11.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
18:00 | Niedźwiedź Team | Abler Brodnica | 3 - 10 |
18:00 | FC Brooklyn | Płyta Karbowska | 5 - 7 |
18:00 | MOBA United | Arka Grążawy |
18:00 | Start MatPV System Mateusz Kotewicz | Athletic Hornets Bartniczka | 0 - 15 |
19:00 | Start MatPV System Mateusz Kotewicz | Abler Brodnica | 4 - 5 |
niedziela, 12.11.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
15:00 | Arka Grążawy | Start MatPV System Mateusz Kotewicz | 6 - 4 |
poniedziałek, 13.11.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
18:00 | MOBA United | Niedźwiedź Team |
środa, 15.11.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
19:30 | BS Joga Bonito Brodnica | FCO Amsterdam | 9 - 3 |
czwartek, 16.11.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
19:00 | Abler Brodnica | MOBA United |
czwartek, 23.11.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
18:00 | FCO Amsterdam | Team Zgniłobłoty | 1 - 10 |
niedziela, 26.11.2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
18:00 | Łomża Górzno | BS Joga Bonito Brodnica | 5 - 5 |
sobota, 02.03.2024 | |||||
---|---|---|---|---|---|
18:00 | BS Joga Bonito Brodnica | Athletic Hornets Bartniczka | _ - _ |
niedziela, 03.03.2024 | |||||
---|---|---|---|---|---|
16:00 | Płyta Karbowska | Niedźwiedź Team | 8 - 5 |
wtorek, 05.03.2024 | |||||
---|---|---|---|---|---|
18:00 | Niedźwiedź Team | Arka Grążawy | 14 - 1 |
czwartek, 07.03.2024 | |||||
---|---|---|---|---|---|
19:00 | Łomża Górzno | Team Zgniłobłoty | 7 - 0 |
piątek, 08.03.2024 | |||||
---|---|---|---|---|---|
19:30 | Płyta Karbowska | Abler Brodnica | 9 - 7 |
poniedziałek, 11.03.2024 | |||||
---|---|---|---|---|---|
18:00 | FCO Amsterdam | FC Brooklyn | 5 - 3 |
czwartek, 14.03.2024 | |||||
---|---|---|---|---|---|
19:30 | Team Zgniłobłoty | Arka Grążawy | 4 - 4 |
niedziela, 17.03.2024 | |||||
---|---|---|---|---|---|
18:00 | FC Brooklyn | Łomża Górzno | 0 - 15 |
poniedziałek, 18.03.2024 | |||||
---|---|---|---|---|---|
19:30 | Abler Brodnica | Athletic Hornets Bartniczka | 10 - 9 |
wtorek, 19.03.2024 | |||||
---|---|---|---|---|---|
18:00 | Niedźwiedź Team | BS Joga Bonito Brodnica | 7 - 6 |
piątek, 22.03.2024 | |||||
---|---|---|---|---|---|
18:00 | Team Zgniłobłoty | Niedźwiedź Team | 9 - 5 |
18:00 | Łomża Górzno | Płyta Karbowska | 3 - 3 |
18:00 | BS Joga Bonito Brodnica | Abler Brodnica | 5 - 4 |
18:00 | Athletic Hornets Bartniczka | FCO Amsterdam | 15 - 0 |
niedziela, 24.03.2024 | |||||
---|---|---|---|---|---|
14:00 | FCO Amsterdam | Płyta Karbowska | 2 - 3 |
poniedziałek, 01.04.2024 | |||||
---|---|---|---|---|---|
18:00 | Płyta Karbowska | Arka Grążawy | 4 - 3 |
18:00 | Łomża Górzno | Athletic Hornets Bartniczka | _ - _ |
18:00 | Abler Brodnica | Niedźwiedź Team | 9 - 3 |
18:00 | FC Brooklyn | Team Zgniłobłoty | 5 - 6 |
czwartek, 04.04.2024 | |||||
---|---|---|---|---|---|
18:00 | Arka Grążawy | FC Brooklyn | 6 - 4 |
czwartek, 11.04.2024 | |||||
---|---|---|---|---|---|
18:00 | Płyta Karbowska | Team Zgniłobłoty | 9 - 4 |
18:00 | Abler Brodnica | FCO Amsterdam | 5 - 3 |
18:00 | Niedźwiedź Team | FC Brooklyn | _ - _ |
18:00 | BS Joga Bonito Brodnica | Łomża Górzno | 4 - 9 |
18:00 | Athletic Hornets Bartniczka | Arka Grążawy | 20 - 2 |
piątek, 12.04.2024 | |||||
---|---|---|---|---|---|
18:00 | FCO Amsterdam | BS Joga Bonito Brodnica | 0 - 10 |
niedziela, 21.04.2024 | |||||
---|---|---|---|---|---|
18:00 | Arka Grążawy | BS Joga Bonito Brodnica | _ - _ |
18:00 | Łomża Górzno | Abler Brodnica | _ - _ |
18:00 | Płyta Karbowska | FC Brooklyn | _ - _ |
18:00 | Athletic Hornets Bartniczka | Team Zgniłobłoty | _ - _ |
18:00 | FCO Amsterdam | Niedźwiedź Team | _ - _ |